AKTUALITY

Pomozte nám zlepšit prostředí školních toalet

Správce webu | 15.9.2015 | Nezařazené

 

Už vloni se škola ZŠ Skálova zúčastnila soutěže Domestos pro školy a nevedla si vůbec špatně! Získala produkty firmy Domestos na celý školní rok zdarma.

I letos se budou žáci, rodiče i zaměstnanci školy snažit o vysněnou rekonstrukci školních toalet. A pomoci může každý z vás!

Koordinátorka soutěže na škole, paní učitelka Jágrová, vysvětluje, jak podpořit naši školu: „Veřejnost nás může podpořit třemi způsoby: V září koupí v Tescu WC gel nebo WC blok – výhodně bodované, ale jen v září. Druhou možností je hlas kliknutím na naši aktivitu, kterou umístíme na stránky školy a na stránku školy ZŠ Skálova na sociální síti Facebook, třetí možnost podpory je nákup výrobku firmy DOMESTOS, kdy se účtenka zakoupeného výrobku nahraje přímo na stránkách soutěže.“

Každý, kdo by nám chtěl pomoci, se musí zaregistrovat na stránkách www.domestosproskoly.cz a od 14. září každých 14 dní hlasovat pro naši aktivitu, kterou uvidí na uvedených stránkách.

Děkujeme, že nám pomůžete splnit naše přání!