Školní události

4. 9. 2017
08:00 – 10:00
1.A, 1.A, 1.A, 1.B, 1.B, 1.B, 2.A, 2.A, 2.A, 2.B, 2.B, 2.B, 3.A, 3.A, 3.A, 3.B, 3.B, 3.B, 4.A, 4.A, 4.A, 4.B, 4.B, 4.B, 5.A, 5.A, 5.A, 5.B, 5.B, 5.B, 6.A, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C, 7.C, 8.A, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 8.B, 9.A, 9.A, 9.A, 9.B, 9.B, 9.B

Zahájení školního roku

6. 9. až 8. 9. 2017
08:00 – 12:00
Drahoňovský Aleš, Eichlerová Martina, Koreňová Jitka, Matějcová Marcela, Primásková Soňa, Suchardová Regina, Váňová Šídová Vladimíra, 6.A, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 6.C

Harmonizační dny 6. ročníků

7. 9. až 8. 9. 2017
08:00 – 13:29
Havrdová Zuzana, Jágrová Petra, Procházková Ivana, 7.A, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.B

třída 7.A + 7. B - výuka v přírodě

8. 9. 2017
08:00 – 13:00
Konopková Lenka, Pekařová Jana, Vávrová Iva, 7.C, 7.C, 7.C

7.C Sedmihorky

19. 9. 2017
10:00 – 11:39
Bjačková Dana, Jágrová Petra, Knížová Jana, Konopková Lenka, Koreňová Jitka, Matějcová Marcela, Primásková Soňa, Procházková Ivana, Suchardová Regina, Váňová Šídová Vladimíra, Vávrová Iva, 6.A, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C, 7.C, 8.A, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 8.B, 9.A, 9.A, 9.A, 9.B, 9.B, 9.B

kampaň Nebuď blbá

21. 9. 2017
08:00 – 14:29
Drahoňovský Aleš, Krištof Tomáš, ZŠ Skálova Turnov

Atletický čtyřboj

26. 9. 2017
08:00 – 13:29
Matějcová Marcela, Váňová Šídová Vladimíra, 6.C, 6.C, 6.C

Tandemová výuka v 6. C

26. 9. 2017
12:00 – 14:00
Bičíková Vendula, Holasová Jaroslava, Hradecká Jaroslava, Rakoušová Šárka, ZŠ Skálova Turnov, Žáčková Radka, 1.A, 1.A, 1.B, 1.B, 2.A, 2.A, 2.B, 2.B, 3.A, 3.A, 3.B, 3.B, 4.A, 4.A, 4.B, 4.B

Orientační běh pro MŠ a pro ZŠ Alešova

26. 9. 2017
16:00 – 18:00
ZŠ Skálova Turnov, 8.A, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 8.B, 9.A, 9.A, 9.A, 9.B, 9.B, 9.B

Kavárnička pro rodiče - kam dál?

28. 9. 2017
00:00 – 00:00
ZŠ Skálova Turnov, 1.A, 1.A, 1.A, 1.A, 1.B, 1.B, 1.B, 1.B, 2.A, 2.A, 2.A, 2.A, 2.B, 2.B, 2.B, 2.B, 3.A, 3.A, 3.A, 3.A, 3.B, 3.B, 3.B, 3.B, 4.A, 4.A, 4.A, 4.A, 4.B, 4.B, 4.B, 4.B, 5.A, 5.A, 5.A, 5.A, 5.B, 5.B, 5.B, 5.B, 6.A, 6.A, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C, 7.C, 7.C, 8.A, 8.A, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 8.B, 8.B, 9.A, 9.A, 9.A, 9.A, 9.B, 9.B, 9.B, 9.B

Státní svátek

29. 9. 2017
00:00 – 00:00
ZŠ Skálova Turnov, 1.A, 1.A, 1.B, 1.B, 2.A, 2.A, 2.B, 2.B, 3.A, 3.A, 3.B, 3.B, 4.A, 4.A, 4.B, 4.B, 5.A, 5.A, 5.B, 5.B, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 9.A, 9.A, 9.B, 9.B

Ředitelské volno

3. 10. 2017
08:00 – 16:00
Krištof Tomáš, Vávrová Iva, ZŠ Skálova Turnov, ZŠ Skálova Turnov, ZŠ Skálova Turnov

Krajské finále atletického 4boje

5. 10. 2017
07:00 – 15:00
Brožková Edita, ZŠ Skálova Turnov

Čteme všichni, vypráví jen někdo

9. 10. až 12. 10. 2017
08:00 – 13:00
Drahoňovský Aleš, Eichlerová Martina, Krištof Tomáš, Matějcová Marcela, Matějka Milan, Vávrová Iva, ZŠ Skálova Turnov, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

Sportovní soustředění žáků SP 7., 8. a 9. ročník

10. 10. 2017
08:00 – 11:49
Váňová Šídová Vladimíra, ZŠ Skálova Turnov, 5.A, 5.A, 5.B, 5.B, 6.A, 6.A, 6.B, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C

Den zdraví - Pojďme žít zdravě

26. 10. až 27. 10. 2017
00:00 – 00:00
ZŠ Skálova Turnov, 1.A, 1.A, 1.A, 1.A, 1.B, 1.B, 1.B, 1.B, 2.A, 2.A, 2.A, 2.A, 2.B, 2.B, 2.B, 2.B, 3.A, 3.A, 3.A, 3.A, 3.B, 3.B, 3.B, 3.B, 4.A, 4.A, 4.A, 4.A, 4.B, 4.B, 4.B, 4.B, 5.A, 5.A, 5.A, 5.A, 5.B, 5.B, 5.B, 5.B, 6.A, 6.A, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C, 7.C, 7.C, 8.A, 8.A, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 8.B, 8.B, 9.A, 9.A, 9.A, 9.A, 9.B, 9.B, 9.B, 9.B

Podzimní prázdniny

30. 10. 2017
15:30 – 18:00
ZŠ Skálova Turnov, ZŠ Skálova Turnov

Třídní schůzky

2. 11. 2017
11:40 – 15:29
Matějcová Marcela, Pekařová Jana, Vávrová Iva, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B

Burza škol

11. 11. 2017
17:00 – 19:00
ZŠ Skálova Turnov, 1.A, 1.A, 1.A, 1.B, 1.B, 1.B, 2.A, 2.A, 2.A, 2.B, 2.B, 2.B, 3.A, 3.A, 3.A, 3.B, 3.B, 3.B, 4.A, 4.A, 4.A, 4.B, 4.B, 4.B, 5.A, 5.A, 5.A, 5.B, 5.B, 5.B, 6.A, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C, 7.C, 8.A, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 8.B, 9.A, 9.A, 9.A, 9.B, 9.B, 9.B

SVATÝ MARTIN

14. 11. 2017
16:00 – 18:00
ZŠ Skálova Turnov, ZŠ Skálova Turnov

Jak na EDOOKIT?

22. 11. 2017
16:00 – 19:00
ZŠ Skálova Turnov, 5.A, 5.A, 5.A, 5.B, 5.B, 5.B

Den otevřených dveří na 2. stupni - ZŠ Skálova

23. 11. 2017
16:00 – 18:00
ZŠ Skálova Turnov

Den otevřených dveří na 1. stupni - ZŠ Alešova

28. 11. 2017
07:30 – 15:29
ZŠ Skálova Turnov, ZŠ Skálova Turnov, 6.A, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C, 7.C, 8.A, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 8.B, 9.A, 9.A, 9.A, 9.B, 9.B, 9.B

Náhradní výuka

7. 12. 2017
08:00 – 13:29
Matějka Milan, Vávrová Iva, ZŠ Skálova Turnov

Okresní kolo ve florbalu - starší žákyně

7. 12. 2017
08:00 – 14:39
Matějcová Marcela, Vávrová Iva, ZŠ Skálova Turnov, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

Setkání školních parlamentů Liberec

8. 12. až 9. 12. 2017
08:00 – 17:00
ZŠ Skálova Turnov, ZŠ Skálova Turnov, ZŠ Skálova Turnov

Vánoční trhy - stánek školy

20. 12. až 21. 12. 2017
08:00 – 15:29
ZŠ Skálova Turnov, 6.A, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C, 7.C, 8.A, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 8.B

Oborové dny

22. 12. 2017
08:00 – 13:29
ZŠ Skálova Turnov, 1.A, 1.A, 1.A, 1.B, 1.B, 1.B, 2.A, 2.A, 2.A, 2.B, 2.B, 2.B, 3.A, 3.A, 3.A, 3.B, 3.B, 3.B, 4.A, 4.A, 4.A, 4.B, 4.B, 4.B, 5.A, 5.A, 5.A, 5.B, 5.B, 5.B, 6.A, 6.A, 6.A, 6.B, 6.B, 6.B, 6.C, 6.C, 6.C, 7.A, 7.A, 7.A, 7.B, 7.B, 7.B, 7.C, 7.C, 7.C, 8.A, 8.A, 8.A, 8.B, 8.B, 8.B, 9.A, 9.A, 9.A, 9.B, 9.B, 9.B

Předvánoční den