AKTUALITY

Informace

Správce webu | 13.11.2013 | Nezařazené

Informace

Pro naše strávníky v provozovně ve Skálově ulici jsme připravili nový a moderní způsob objednávání a přihlašování obědů po internetu. K využití této služby můžete využít libovolný počítač s přístupem na internet. Objednávat je možno na celé zobrazované období, čehož mohou s výhodou využívat strávníci, kteří se stravují nepravidelně a nemohou tedy den předem navolit oběd ve snímači v jídelně. Každému strávníku byla zřízena k této službě přístupová práva, která jim byla sdělena prostřednictvím třídních učitelů. 

Adresa pro objednávání je www.strava.cz 

Uzávěrka objednávek na další den je vždy do 13:30 hod. dne předchozího. 

Upozornění: 
systém hlídá stav konta strávníka a nepovolí, abyste se svojí objednávkou dostali do minusového stavu konta ve stravovacím zařízení. Takovéto objednávky nejsou akceptovány. Více informací se dozvíte v sekci „Nápověda“ na výše uvedeném serveru. 

Nabídka stravování pro širokou veřejnost: 
Vážení přátelé, dovolujeme si Vás touto cestou oslovit s nabídkou závodního stravování pro firmy i širokou veřejnost. Tuto službu naše školní jídelna nově nabízí s účinností od měsíce září 2013. Více informací najdete ZDE