Informace o školní družině

Školní družina a družinový klub se nachází v budově školy v Alešově ulici a v budově OHŠ a SOŠ Turnov. Družina má 5 oddělení pro žáky prvního stupně a je v provozu denně od 06:30 do 16:30 hodin, družinový klub do 15:30 hodin. Kdo bude potřebovat dohlídat do 16. hod., bude převeden na budovu Integrované školy. Zde zvoňte na č. 319 a v případě nutnosti dohlídání až do 16.30 hod., zvoňte na č. zvonku 322. U školy je vybavený zahradní areál, školní družina i družinový klub pořádají pravidelné akce pro družinové žáky.

Číslo účtu, na které je možné platit poplatek za školní družinu: 2600549442/2010 (variabilní symbol: rodné číslo žáka, do poznámky: jméno žáka).

Zde najdete aktuální vnitřní řád a informace, které se týkají školní družiny a družinového klubu. Důležité jsou tabulky jednotlivých oddělení ŠD, kde uvidíte, do které družinky se budou děti v určitý čas přesouvat. Tyto tabulky najdete i na nástěnce ve škole a na dveřích družinového vchodu v budově OHS a SOŠ Turnov.

Žádáme Vás, abyste do konce září zaplatili uvedené částky za školní družinu či družinový klub.

Telefonní kontakt do odpolední školní družiny v budově OHS a SOŠ Turnov je:  605 453 801

Příjmení a jménoFunkceE-mail
Bakešová Simonavychovatelka ZÚDKsimona.bakesova@zsskalova.cz
Cirklová Mirkavedoucí vychovatelkamirka.cirklova@zsskalova.cz