Výchovný poradce

Správce webu | 20.11.2013 | Výchovný poradce

Základní informace o výchovném poradci

Mgr. Jana Pekařová – výchovné a kariérové poradenství

jana.pekarova@zsskalova.cz

Konzultační hodiny:

čtvrtek 10:00 – 11:00 nebo kdykoliv po předchozí domluvě

Zaměření práce výchovného poradce:

a) pomoc při volbě studia a zajištění podání přihlášek k přijímacím zkouškám

b) péče o žáky s problémy učení (dysfunkce, zdravotní postižení, atd.)

c) koordinace působení školního psychologa na škole, spolupráce s poradenskými zařízeními (zejména PPP, SPC)

• Žáková Michaela, Mgr.

Mimo soukromou praxi psychologického poradenství a psychoterapie pracuji od roku 2001 jako školní psycholog. Těžištěm mé práce ve školách je poskytování poradenství žákům a jejich rodičům, konzultace s učiteli a práce se třídami. Úzce spolupracuji s výchovným poradcem na řešení problematických situací i při podpoře žáků se specifickými vzdělávacími potřebami.  V případě jakýchkoliv potíží souvisejících se školním prostředím mě neváhejte kontaktovat, ráda budu spolu s vámi hledat nejlepší řešení.

Více informací o školní psycholožce naleznete ZDE.

Kontakt na školního psychologa: přes výchovnou poradkyni Mgr. Janu Pekařovou, jana.pekarova@zsskalova.cz nebo můžete kontaktovat p. Žákovou, 777 576 922, zakova.michaela@gmail.com.