AKTUALITY

Žákyně AC Syner Turnov vybojovaly bronz

Správce webu | 11.9.2014 | Nezařazené

Třetí závěrečné kolo krajského přeboru Libereckého kraje staršího žactva se konalo ve středu 3. září na jabloneckém stadionu na Střelnici. Dívky AC Syner Turnov vybojovaly v tomto kole i celkově bronzové medaile, kluci skončili čtvrtí.

Z bronzového družstva turnovských žákyň získaly nejlepší umístění Bára Hůlková, která zvítězila v běhu na 150 metrů a druhá byla v dálce, Nikola Sojková zvítězila v běhu 200 metrů přes překážky a druhá byla na 150 metrů.

„Díky plnému složení dvacetičlenného družstva holky porazily Liberec a tím se před ním udržely o bod i v celkovém pořadí. Patří za to dík všem členkám družstva,“ hodnotil vystoupení družstva turnovských dívek trenér Aleš Drahoňovský.

Neztratili se ani kluci, bojovný výkon předvedl v běhu na 1 500 metrů překážek Michal Anděl, který obsadil třetí místo. Martin Kohout byl druhý v hodu diskem a Jiří Ryska třetí ve vrhu koulí.

Více na www.nasepojizeri.cz

{phocagallery view=category|categoryid=121|limitstart=7|limitcount=6}