AKTUALITY

Prohlídka věže naší školy

Správce webu | 17.4.2015 | Nezařazené

Po rekonstrukci vchodových dveří byla opravena i dominanta naší školy, věžička. Celý prostor byl upraven tak, aby mohla být věžička při významných příležitostech otevřena veřejnosti, zároveň bylo nainstalováno osvětlení. O středeční akci (15. 4) byl veliký zájem, přišlo přes 150 návštěvníků. Zájemci si mohli prohlédnout nově zrekonstruovanou věž, vidět krásy Turnova z výšky a od našich žáků Alexe Richtera a Báry Hykové se dozvědět i něco málo o historii školy. Patří jim poděkování, stejně jako paní Roubalové a Růžičkové z odboru kultury za pomoc při organizaci. Více v tiskové zprávě Města Turnov.

 

Ve fotogalerii můžete porovnat stav před opravou a po opravě, kdy je možné věž navštívit.

{pgslideshow id=181|width=640|height=480|delay=3000|image=L|pgslink=1}