AKTUALITY

Sportovní hry zrakově postižené mládeže v Praze

Správce webu | 10.6.2015 | Nezařazené

Naši žáci se zrakovým postižením Martin Jozífek a Jakub Raše se pod záštitou speciálně poradenského centra v Liberci se v květnu zúčastnili Sportovních her zrakově postižené mládeže v Praze. Martin Jozífek se stal nejúspěšnějším sportovcem – chlapcem her a dokonce vytvořil i tři plavecké rekordy. Velký dík patří i Kubovi Rašemu za vzornou prezentaci naší školy a posílení družstva v míčových hrách – goalballu a show downu.   Libereckému družstvu se podařilo vybojovat celkové třetí místo, kdy jim druhé místo uniklo o pouhý jeden bod. Martin Jozífek, Jakub Raše a tentokrát i Eliška Koldová posílí goalballové družstvo, které bude reprezentovat Liberecký kraj na 7. Letní olympiádě dětí a mládeže ČR v Plzni (15.-19.6.).

{phocagallery view=category|categoryid=127|limitstart=11|limitcount=3}