AKTUALITY

Stravování v Alešově ulici od září 2015

Správce webu | 22.6.2015 | Nezařazené

Oznámení pro strávníky a rodiče žáků, stravujících se v naší výdejně v Alešově ulici:

 

Od září 2015 bude možno v naší školní jídelně v Alešově ulici vybírat ze dvou jídel.  Strávník, který má zakoupenou stravu, má automaticky nastavené menu č. 1. Přeobjednání na menu č. 2 je možné po internetu na serveru www.strava.cz. Zde strávník zadá své individuální přihlašovací údaje, které mu budou v systému nastaveny. Tyto údaje mu budou sděleny v kanceláři stravování. Elektronický způsob objednávek umožňuje vybírat jídla na delší časové období, minimálně 1 týden dopředu. Tímto způsobem je možno též stravu odhlašovat či přihlašovat čerpáním předplaceného kreditu.  Dále je možné zde sledovat stav konta, kontrolovat, zda strávník odebírá stravu atd. Strávník se při objednávání nesmí dostat do minusového stavu konta, protože v takovém případě systém objednávku neprovede. Uzávěrka internetových objednávek na následující den je vždy v 13.30 hod. dne předchozího. Telefonicky můžete obědy odhlašovat ještě do 7.30 hod.

Do budoucna uvažujeme i o zprovoznění mobilní verze této aplikace.

Dále je zapotřebí, aby si strávníci s předstihem vyzvedli v kanceláři školní jídelny ve Skálově ulici elektronický čip, jenž obsluze výdeje umožní poznat, který druh jídla má strávník objednán. Za tento čip je účtována vratná záloha ve výši 115 Kč. Čipy jsou k dispozici již nyní, máte možnost je vyzvednout do 30. 6. a dále od 17. 8. 2015. Úřední doba: v pracovní dny od 7.30 do 14 hod.

Strávníci, kteří nebudou mít vlastní čip, nemohou být v jídelně stravováni.

V případě dotazů kontaktujte vedoucí stravování na tel. č. 481 321 795