AKTUALITY

Přijímání do školní družiny

Správce webu | 28.8.2015 | Nezařazené

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí ředitele školy nebudou ve školním roce 2015/2016 žáci 4. tříd přijímáni do školní družiny.

Těší nás, že je v letošním školním roce o naši školní družinu veliký zájem. Bohužel z kapacitních důvodů není v možnostech školy přijmout do školní družiny všechny žáky.  Proto do školní družiny v tomto školním roce budou přijímáni jen žáci 1. – 3. tříd.

Jak vyplývá z bodu 1.2 Vnitřního řádu školní družiny: „Žáci jsou do ŠD přijímáni pouze do naplnění kapacity ŠD. Při větším počtu zájemců, než je kapacita jednotlivých oddělení, je ŠD určena přednostně mladším žákům.“ Velice se Vám omlouváme za komplikace a doufáme, že využijete alespoň některé z námi nabízených kroužků.

Mgr. Kateřina Kerdová , vedoucí vychovatelka 

 

Mgr. Michal Loukota, ředitel školy