AKTUALITY

Harmonizační pobyt 6. A

Správce webu | 15.9.2015 | Nezařazené

Ve dnech 10. – 11. září se uskutečnil harmonizační pobyt naší třídy 6. A v Radostíně. Díky výluce na železnici jsme již na začátku absolvovali hezkou procházku z Rohanky, při které jsme se dověděli něco z historie Sychrova. Po obědě jsme vyrazili na výlet – přes Sedlejovice do Hodkovic nad Mohelkou, odtud zamířili křížovou cestou ke kapličce a na Vrchovinu. Na letišti jsme měli možnost prohlédnout si letadla v hangáru, někteří z nás si vyzkoušeli, jaké je to v kabině pilota. Večer jsme si ve společenské místnosti zahráli hry, které byly zaměřené na vzájemné poznání, práci v týmu, stmelení třídního kolektivu. Večerní klid dělal sice některým z nás potíže, ale nakonec jsme zvládli i tento „úkol“. Druhý den dopoledne jsme si trochu zasportovali v tělocvičně. Následovalo závěrečné hodnocení pobytu a pak už cesta domů (se zastávkou na Sychrově). Děkujeme personálu ozdravovny za příjemné zázemí, panu Hrdinovi za „přepravu“ našich zavazadel, panu Fišerovi z Aeroklubu Hodkovice za exkurzi na letišti.

{pgslideshow id=200|width=400|height=300|delay=3000|image=O|pgslink=1}