AKTUALITY

ORIENTUJEME SE NA ZŠ SKÁLOVA?!

Správce webu | 8.10.2015 | Nezařazené

Ve středu 7. října se na 1. stupni ZŠ Skálova konal již třetí ročník orientačního běhu.

Ačkoli vypadalo, že tento den nebude po dlouhé době svítit sluníčko, počasí se umoudřilo a orientační běh mohl proběhnout jak v dopoledních, tak v odpoledních hodinách.

„V dopoledních hodinách jsme na trase přivítali děti z pěti turnovských mateřských škol, celkem kolem 250 účastníků,“ popisuje průběh závodu učitelka Vendula Bičíková, „každý si dle orientační mapy proběhl trasu a na konci si odnesl diplom a drobný dárek. V průběhu dopoledne byly pro děti také připraveny doplňkové soutěže.“ Odpoledne byla potom trasa ztížena a vyběhli na ni žáci naší základní školy.

„Závody se vydařily,“ dodává Vendula Bičíková, „nešlo přeci jenom o to, kdo vyhraje, ale že si užijeme sportovní den společně. Pro děti z mateřských škol to byl veliký zážitek.“

Mockrát děkujeme firmě Kontakt za sponzorské dary, zároveň také oddílu OB TJ Turnov za zapůjčení materiálu pro orientační běh. Velké díky patří také panu Jindřichu Kořínkovi, který nám poskytl materiální pomoc.

A co dalšího v naší škole děláme? O tom se můžete přesvědčit na dnech otevřených dveří. Na 1. stupni odloučeného pracoviště v Alešově ulici proběhne den otevřených dveří ve středu 14. října, budovu ve Skálově ulici můžete navštívit ve čtvrtek 15. října, a to vždy od 16 hodin.

Těší se na vás učitelský sbor!

{pgslideshow id=203|width=400|height=300|delay=2000|image=L|pgslink=1}