AKTUALITY

Rodiče s dětmi navštívili 1. stupeň naší školy

Správce webu | 20.10.2015 | Nezařazené

Ve středu 14. října se uskutečnil den otevřených dveří na odloučeném pracovišti ZŠ Skálova. Pan ředitel Michal Loukota a učitelky budoucích 1. tříd Jaroslava Hradecká a Dagmar Vlková představili rodičům naši školu, žáci 5. tříd je poté díky názorné ukázce provedli metodou Hejného matematiky, kterou naše škola jako jediná v Turnově vyučuje. Zatímco rodiče bedlivě poslouchali a zvídavě se ptali, jejich děti měly o program také postaráno – zabavily je paní družinářky, u kterých si mohly něco vyrobit nebo si jen tak pohrát. Ředitel školy Michal Loukota byl s účastí rodičů a děti spokojený: „Navštívilo nás mnoho rodičů se svými dětmi. Zajímali se především o to, co může naše škola nabídnout – od zázemí zrekonstruované budovy 1. stupně, až po Hejného metodu v matematice.“

{pgslideshow id=208|width=400|height=300|delay=2000|image=L|pgslink=1}