AKTUALITY

Celý prosinec ovládl florbal

Správce webu | 21.12.2015 | Nezařazené

Od začátku prosince se naši žáci a žákyně zúčastňovali florbalových turnajů pořádaných AŠSK. Obsadili jsme všechny kategorie a mimo starších žákyň všechna družstva postoupila do okresního finále. Tam jsme si také vedli výborně. Mladší žáci na turnaji v Jilemnici vybojovali 3. místo, mladší žákyně skončily v Turnově na druhém místě. Nejvíce se ale dařilo starším žákům. Ti po druhém místě v okrsku vyhráli v Semilech okresní turnaj a postoupili až do krajského finále, což už se nám dost dlouho nepodařilo. Také na turnaji v Liberci byla „chlapajda“ vidět. Po urputných sportovních kláních se rozhodovalo až v posledním zápase, který jsme s Liberečáky remizovali a obsadili krásné 2. místo. Vrátili jsme se domů se spoustou zážitků, sportovních zkušeností a pěkným pohárem.

Děkujeme všem za sportovní reprezentaci naší školy a přejeme hodně úspěchů do dalších turnajů.

 

Milan Matějka, učitel TV

1. místo v okresním finále 2015