AKTUALITY

Školní psycholog

Správce webu | 14.1.2016 | Nezařazené

Školní psycholog

  • Žáková Michaela, Mgr.

Mimo soukromou praxi psychologického poradenství a psychoterapie pracuji od roku 2001 jako školní psycholog. Těžištěm mé práce ve školách je poskytování poradenství žákům a jejich rodičům, konzultace s učiteli a práce se třídami. Úzce spolupracuji s výchovným poradcem na řešení problematických situací i při podpoře žáků se specifickými vzdělávacími potřebami. V případě jakýchkoliv potíží souvisejících se školním prostředím mě neváhejte kontaktovat, ráda budu spolu s vámi hledat nejlepší řešení.

Více informací o školní psycholožce naleznete ZDE.

Kontakt na školního psychologa: přes výchovnou poradkyni Mgr. Janu Pekařovou, jana.pekarova@zsskalova.cz nebo můžete kontaktovat p. Žákovou, 777 576 922, zakova.michaela@gmail.com.