AKTUALITY

Naše škola se zapojuje do hlasování!

Správce webu | 10.2.2016 | Nezařazené

Prosíme všechny žáky naší školy, ale také zaměstnance, rodiče žáků a všechny, kteří si tento příspěvek přečtou, aby hlasovali pro evropský strom roku. Fandíme tatobitské lípě!

 

Vážení přátelé,   

obracím se na Vás s prosbou o zveřejnění a následné hlasování.

Obec Tatobity vyhrála v roce 2015 s Tisíciletou lípou v Tatobitech STROM ROKU 215 v ČR a postoupila mezi Evropské stromy. V současné době probíhá hlasování o Evropský strom roku. Tato hlasování je od 1.2.. do 29.2.2016. Je to velice krátká doba. Proto Vás prosíme hlasujte s námi a pomozte naší lípě k získání Evropský strom roku. Je to vizitka celé naší republiky, abychom se neztratili v Evropě! Vždyť i u nás máme krásné stromy. Tak pojďte na www.treeoftheyear.org a hlasujte!

Stane se památná Tisíciletá lípa v Tatobitech Evropským stromem roku 2016?
 
Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě obce Tatobity.

Předem děkuji za laskavé zveřejnění informace ve Vašem médiu a pro případné poskytnutí dalších  informací Vám jsem plně k dispozici.  

Děkujeme  

Lenka Malá 
Starostka obce Tatobity