AKTUALITY

Vzorná reprezentace na okresním kole anglické olympiády

Správce webu | 29.2.2016 | Nezařazené

Ve čtvrtek 25. února se čtyři žáci naší školy – Matěj Kyzivát, Marek Liška (9. třída), Aneta Zbořilová (7. třída) a Eliška Křenková (6. třída), vydali na okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. Museli si poradit nejenom s písemným testem (poslech, gramatika, použití správných slov do vět, starší kategorie také reálie anglicky mluvících zemí), ale také s komisí u ústního zkoušení. 

Nejvíce se dařilo Anetě Zbořilové, která předvedla nejlepší výkon ze všech soutěžících v ústním zkoušení a obsadila 6. místo, a potom Elišce Křenkové, která podala vyrovnané výkony ve všech testovaných oblastech jazyka a obsadila  krásné 5. místo! 

Moc gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

{phocagallery view=category|categoryid=248|imageid=2115}