AKTUALITY

Sportujete? Podpořte tělesně postižené žáky naší školy!

Jana Pekařová | 17.3.2016 | Tělesná výchova

Vyjedete rádi na běžky? Jdete si zaběhat? Jedete na kolo a plánujete pěší výlet? Prostřednictvím vašeho pohybu může ZŠ Skálova získat prostředky na plošinu a schodolez pro vozíčkáře.

„Naše škola se aktivně zapojila do projektu Nadace ČEZ Pomáhej pohybem,“ vysvětluje ředitel školy Michal Loukota, „v současně době naši školu navštěvuje těžce postižená žačka pohybující se na vozíčku, do první třídy taktéž nastoupí tělesně postižený žák. Plošina pro vozíčkáře a schodolez pomůže takto postiženým lidem dostat se do všech pater naší školy.“

A jak se můžete zapojit právě vy? Stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci EEP Pomáhej pohybem od skupiny ČEZ. Při každém vašem sportování získáte body, kterými můžete podpořit vybrané projekty, mezi kterými je i plošina a schodolez.

„Věřím, že se nám podaří potřebné body získat a budeme moc rádi, pokud i vy náš záměr podpoříte,“ dodává ředitel školy.

Více informací naleznete na stránkách www.pomahejpohybem.cz

 schodolez