AKTUALITY

Žáci naší školy vyhráli atletickou ligu škol!

Jana Pekařová | 29.3.2016 | Tělesná výchova

V úterý 15. března se v atletické hale v Jablonci nad Nisou konalo druhé a zároveň závěrečné kolo Atletické ligy škol z Jablonce nad Nisou a jeho okolí. V prvním kole (listopad 2015) naši mladší žáci zvítězili a mladší žákyně skončily 6. Tentokrát jsme neměli v týmu kluků všesportovce Matěje Ponocného, který se právě účastnil Mistrovství ČR ve sjezdovém lyžování, a to bylo znát. Ostatní kluci bojovali statečně, Lukáš Polách dokonce zvítězil ve vrhu koulí s výkonem 9, 76 m. Na tomto závodě skončili kluci 4., celkově jim to ale vyšlo a se štěstím ligu škol vyhráli – veliká gratulace! Děvčata se tentokrát nenechala zahanbit a skončila 4., když Barbora Burešová vyhrála skok vysoký pěkným výkonem 148 cm. Celkově naše mladší žákyně obsadily pěkné 4. místo. Děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme další povedené sportovní výkony!