AKTUALITY

Závody v rychlobruslení s úspěchy!

Jana Pekařová | 29.3.2016 | Tělesná výchova

V úterý 22. a ve středu 23. března se na turnovském zimním stadionu konal 1. ročník rychlobruslařských závodů. Žáci měli tvrdou konkurenci především v žácích z Lomnice, ale i tak si odvezli krásná umístění. V nejmladší kategorii se na 2. místě umístil Aleš Koňák, Kateřina Burešová obsadila na trati 111m 4. místo. Žáci 2. stupně ZŠ sváděli souboje na trati dlouhé 222 m (2 okruhy). Nejvíce se dařilo Karolíně Janatkové a Adéle Zikmundové – vítězky v mladších resp. starších žákyních. Dále velmi pěkně jeli Franziska Pradella – 3. ve st. žákyních a Jakub Šafář – 4. v ml. žácích. Naše škola vyslala celkem 22 pohybuchtivých bruslařů (nejvíce z turnovských škol) a my jim děkujeme za pěknou reprezentaci školy.