AKTUALITY

Výsledky testů do sportovní přípravy

Michal Loukota | 12.5.2016 | Sportovní příprava, Tělesná výchova

V pondělí 9. 5. se uskutečnilo 2. kolo testů do sportovní přípravy. V letošním roce mělo o sportovní přípravu zájem přes 50 žáků. Hranice pro přijetí byla 140 bodů. Žákům, kteří na tuto hranici nedosáhli, není cesta do „sportovky“ zavřená, jelikož zařazení/vyřazení do/z sportovní přípravy není podmíněno pouze sportovní výkonností, ale hledíme i na prospěch a chování. Pokud někdo z jakýchkoliv důvodů vypadne, oslovíme první pod čarou. Žáci sportovní přípravy budou rozděleni ve dvou z celkem tří šestých tříd, které budeme v novém školním roce otevírat. Vše důležité se dozvíte na schůzce budoucích 6. ročníků, která se koná 15. 6. od 16:00.

Všem žákům děkujeme za účast a předvedené výkony.

Výsledky testů do sportovní přípravy