AKTUALITY

Bobřík informatiky na naší škole

Regina Suchardová | 16.11.2016 | Soutěže, Výpočetní technika

Ve středu 9. 11. 2014 a ve čtvrtek 10. 11. 2016 se pokoušeli žáci naší školy ulovit Bobříka informatiky. Jedná se již o 9. ročník mezinárodní soutěže, která je určena bystrým žákům s logickým myšlením a se zájmem o informační technologie. Ve středu se pokoušeli bobříka ulovit žáci 8. a 9. ročníků. Soutěžili v kategorii Kadet. O den později se s bobříkem potýkali žáci 6. a 7. ročníků v kategorii Benjamin. Žáci z 5. ročníku si soutěž vyzkoušeli poprvé v kategorii Mini. Naše škola se může pochlubit 6 ulovenými bobříky v kategorii Kadet, 6 bobříky v kategorii Benjamin a 13 bobříky v kategorii Mini. Nejlepšími řešiteli byli Kočová Veronika z 9. B a Filip Jandík z 8. B v kategorii Kadet, Brandejs Daniel ze 7. B a František Hejduk ze 6. C v kategorii Benjamin. Ze třídy 5. A máme dvě vítězky s plným počtem bodů-Mikulovou Annu a Plecháčkovou Kateřinu.

Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme.