AKTUALITY

Domestos finišuje -hlasujte nyní!

Jana Pekařová | 27.12.2016 | 9. A, Nezařazené

Soutěž „Domestos pro školy“ pomalu končí a my máme ještě několik dní na to, abychom podpořili rekonstrukci toalet na naší škole. Posledním soutěžním úkolem, tedy složením básně, splnili žáci naší školy všech 5 soutěžních aktivit a nyní už je to jenom na všech těch, kteří nám pomohou a dají 5 hlasů (za každou aktivitu jeden).

Prosíme za všechny žáky naší školy, neváhejte ani chvilku a přihlašte se na stránku Domestos pro školy. Dle tohoto návodu zjistíte, jak hlasovat. Všechny naše aktivity jsou označeny VÝRAZNÝM ČERVENÝM VYKŘIČNÍKEM, určitě je nepřehlédnete! Případně si můžete po přihlášení zadat do „přidat oblíbenou školu“ název Základní škola Turnov, Skálova a škola se vám zobrazí při hlasování ihned.

Děkujeme mnohokrát za váš čas. Každý hlas nás může posunout blíže k vysněnému finančnímu příspěvku na rekonstrukci toalet!

A jako důkaz toho, že jsme aktivity plnili poctivě a zodpovědně, vám posíláme básničku z pera 9.A…

Na záchodě číhá špína, bakterie není líná.
Na záchodky útočí, kdopak s nimi zatočí?
Úklidu se nedaří, nic nám tady nezáří.
Kdo jen, kdo jen pomůže? Bakterie přemůže?
Zná jej každý, není bos, jmenuje se Domestos.
Je to velký hrdina, takový se nevídá.
Čistotu nám udrží, bakterie zadrží.
Je to silák nad siláky, proto kupte si ho taky.