AKTUALITY

Turnov II žije!

Jana Pekařová | 2.3.2017 | Nezařazené

Naše škola podporuje i kulturní nabídku pro Turnováky v Turnově II. V pondělí 27. března se u nás – v prostorách základní školy v Alešově ulici v Turnově II – uskutečnil první  kulturní pořad pro  veřejnost. Byl věnován milovníkům cestování  na exotický ostrov Bali a zasvětil návštěvníky také do tajů a krás mořského světa z objektivu fotografa a potápěče pana Jana Sejkory z Jablonce nad Nisou. Tuto akci  navštívilo 56 účastníků, a to nejen z této části Turnova, ale i z Rovenska, Desné a Liberce. Návštěvníci se již nyní těší na další pořad, který se bude konat přesně za měsíc opět v pondělí 27. března od 17:00 hodin. Na toto datum je připraven hudebně poetický pořad Krasodivení  s písničkářkou, fotografkou a  autorkou knihy poezie Stromy,  Evou Matyldou Jiřičkovou.

DSCF4530 DSCF4528