AKTUALITY

Úspěchy našich atletů

Aleš Drahoňovský | 13.3.2017 | Soutěže, Tělesná výchova

O víkendu 4. a 5. března se v Praze konalo Mistrovství ČR žactva v atletice. V hale ve Stromovce velmi pěkně závodili i naši žáci Filip Huťka, Jakub Šafář, Matěj Ponocný a Cyril Žerava. Ti, v dresech AC Turnov, doběhli ve štafetě 4 x 300 m na skvělém 8. místě, když startovalo více jak 20 štafet z celé republiky. Cyril Žerava pak skončil 14. ve skoku o tyči. GRATULUJEME.
V úterý 7. března se mladí atleti ze 6. a 7. ročníků zúčastnili Žákovské atletické ligy v atletické hale v Jablonci nad Nisou. V soutěži družstev dívky i chlapci obsadili shodně  krásné 3. místo. Své disciplíny vyhráli Štěpánka Hatašová – 300m, Jakub Šafář – skok daleký a Tomáš Mitlener – skok vysoký. V závěrečných štafetách na 4 x 150 m jsme po dramatickém průběhu skončili 2. jak v dívkách, tak v chlapcích. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.