AKTUALITY

Úspěšní vypravěči z naší školy!

Edita Brožková | 6.4.2017 | Český jazyk, Soutěže

V úterý 4. dubna se v městské knihovně konalo místní kolo 14. přehlídky vypravěčů „Čteme všichni, vypráví jen někdo“. Soutěž proběhla v několika kategoriích, porota hodnotila 80 účastníků. Žáci naší školy se umístili takto:

Kategorie A (6-8 let):

  1. místo – Linda Rytířová – 2.A
  2. místo – Tomáš Černý – 2.A
  3. místo – David Havlišta – 2.A
  4. místo – Nela Chlupáčová – 2.A
  5. místo – Jan Mikolášek – 2.A

Kategorie B1 (9-10 let):

  1. místo – Alena Vrbatová – 5.B
  2. místo – Jakub Mikolášek – 4.A
  3. místo – Karolína Mikysková – 4.A

Kategorie B2 (11-12 let):

  1. místo – Petr Koudela – 6.B

Čestná uznání: Michaela Cidlinská – 2.A, Tereza Pažoutová – 3.A, Lucie Cidlinská – 4.A, Adriana Šulcová – 4.A, Gabriela Vomáčková – 4.A, Eliška Krámská – 4.B, Klára Jandová – 5.A, Barbora Rákosová – 6.A.

Všem zúčastněným dětem děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a všem postupujícím blahopřejeme.