AKTUALITY

Na palubu! Škola hrou se povedla!

Jana Pekařová | 24.5.2017 | 2. stupeň

V sobotu 20. května se na naší škole v budově ve Skálově ulici proměnili všichni v námořníky, piráty a kapitány. Konal se zde totiž 2. ročník akce Škola hrou, který v letošním roce nesl název Na palubu!

Příchozí se účastnili řady disciplín, vystoupali na školní věž, zhlédli program připravený našimi žáky, ale také ochutnali občerstvení naší kuchyně. Pokud se někomu podařilo do pomyslného pirátského sáčku nasbírat alespoň 8 penízků (razítek), mohl hlasovat pro vybranou třídu a zúčastnit se tomboly.

Děkujeme všem, kteří přišli podpořit naši akci!

Vítězové poukazu do cukrárny:

 • Matyáš Hobelant
 • Honza Halfar
 • Jana Horáčková
 • Jana Kobzínková
 • Adéla Kudrnáčová

Třídy s nejvyšším počtem hlasů:

1.stupeň

 • 3. B – den na koupališti v Maškově zahradě
 • 5. A – příspěvek na školní výlet
 • 1. A – příspěvek na školní výlet

2. stupeň

 • 7. A – den na koupališti v Maškově zahradě
 • 8. A – příspěvek na školní výlet
 • 7. B – příspěvek na školní výlet

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wtXl1UPLNeE&t=2s[/youtube]