AKTUALITY

Tajemství červené bedničky

Petra Jágrová | 15.6.2017 | Ekologické praktikum

Napadlo vás, co se jednou stane se všemi těmi starými přístroji a elektrospotřebiči, které máme doma či ve škole, když si místo nich pořídíme nové? Kam s nimi? Co se s nimi děje? A proč? Odpovědi na tyto otázky hledali žáci 1. a 2. stupně společně. Děvčata ze 7.B se rozhodla, že úvodní příběh páťákům zahrají jako divadlo. Bavilo to obě strany a proti opakování neměl nikdo námitky. Po křížovce a vyhledávání informací na internetu přišli na řadu pánové z 8.B. Ti dohlíželi na správné stříhání a lepení krabiček z tvrdého papíru –  červených kontejnerů na drobné elektrozařízení. Poslední úkol letošního Recyklohraní je úspěšně splněn!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9065v5toJvI&feature=youtu.be[/youtube]