AKTUALITY

Jaký byl závěr roku v 1.B?

Mirka Cirklová | 6.7.2017 | 1. B

Ačkoliv 1. B byla na výletě jen nedaleko  Turnova, užila si ho velice intenzivně. Středisko ekologické výchovy Český ráj nám připravilo výborný program nazvaný:  Čuchy, mrky, sluchy, ňami. Připadali jsme si jako šamani, indiáni nebo čarodějové, kteří se učili vnímat les všemi smysly, tančili jsme a učili jsme se zažívat lesní ticho se zavřenýma očima.  Paní lektorka Lenka také v tichu hrála na píšťalku. Všechny nás to vtáhlo a hrozně bavilo, až jsme zapomněli zcela na čas.  Děkujeme. Pak jsme ještě skládali ve skupinách puzzle a pak se vydali milou lesní pěšinou zpět k občerstvení na svačinu a pro nanuka. Program ale zdaleka nekončil, díky horkému počasí a skvělé organizaci naší paní učitelky a pomoci paní vychovatelky Novotné  jsme se vydatně vyřádili  v rybníce a na pláži. 🙂