Hurá na prázdniny od 2.A a 2.B

Radka Žáčková | 7.7.2017 | 2. A, 2. B

Těsně před koncem školního roku se druháčci vypravili za zvířátky do ZOO ve Dvoře Králové. Tam se blíže seznámili se žirafou, gorilou, gepardem a slonem. Zkušené zoolektorky jim o těchto exotických zvířatech prozradily spoustu zajímavých informací.
Po jednodenním oddechu ve škole se děti vypravily na další výlet. Statečně si vyšláply kopec až na zříceninu hradu Trosky, nezalekly se ani mnoha schodů na věže Babu a částečně zpřístupněnou Pannu.
Oba výlety pochopitelně zpestřilo tolik oblíbené nakupování suvenýrů.
Předposlední školní den děti strávily sledováním netradičního filmového představení v nafukovací kopuli sférického kina.
Mnoho z nich si v tento den odneslo také krásné, pro prázdninové dny jako dělané, ceny za celoroční sběr starého papíru a vybitých baterií.
A teď už jen „hurá na zasloužené prázdniny!“