4.A a její červen

Edita Brožková | 15.7.2017 | 4. A

Na začátku června se na školní zahradě konalo ke Dni dětí Country odpoledne, kde jsme spolu s ostatními třídami zatančili stylový tanec. 20. června jsme navštívili pražskou ZOO a 22. jsme připravili nejen pro rodiče třídní besídku. Děti zde zpívaly, tančily, recitovaly, zahrály pověsti …Ke konci června jsme se vypravili na hrad Valečov a vyhlídku Hrada. Po cestě děti plnily úkoly z dětské naučné stezky.

Měli jsme také velkou radost, protože naše třída obsadila 2. místo ve sběru papíru na prvním stupni a Gabriela Vomáčková 1. místo mezi jednotlivci.

A poslední školní den se děti rozloučily s paní učitelkou Hanou Čepelákovou, která je učila přírodovědu a vlastivědu, dostaly očekávané vysvědčení a hurá na prázdniny!