AKTUALITY

Opět tu máme DOMESTOS!

Jana Pekařová | 13.9.2017 | Soutěže

Vážení rodiče,
rádi bychom se s Vaší pomocí zúčastnili soutěže nazvané „Domestos pro školy 2017“. Soutěž probíhá v termínu od 4. 9. do 31. 12. 2017. Již nyní ale můžete školu podpořit účtenkami z nákupu produktů značky Domestos. Účtenky můžete nosit do školy paní učitelce Jágrové, případně je můžete sami nahrávat na stránce soutěže.

Principem soutěže je sbírání bodů, a to několika způsoby:

1. S dětmi budeme plnit soutěžní aktivity. Za splnění všech aktivit získáme na konci soutěže 500 bodů.
2. Rodiče, příbuzní nebo přátelé školy se registrují na www.domestosproskoly.cz, vyberou si školu, kterou chtějí podporovat a na e-mail jim budou chodit informace o úspěšném splnění soutěžních aktivit. Přes e-mail mohou pro školu hlasovat. Za splněnou aktivitu dostane škola od jednoho uživatele jeden bod.
3. Škola sbírá body za nasbírané účtenky a účtenky mohou uživatelé také nahrávat na webu. Jeden výrobek = 5 bodů.

Rádi bychom prostřednictvím této soutěže získali  produkty Domestos pro naše nově rekonstruované sociální zařízení.

Úplné znění pravidel najdete na www.domestosproskoly.cz/pravidla

Předem všem moc děkujeme za podporu.