AKTUALITY

Den zdraví i u nás ve škole

Jana Pekařová | 12.10.2017 | Výchova ke zdraví

Druhý ročník Dne zdraví, který pořádalo Město Turnov spolu s dalšími organizacemi i partnery, se vydařil i u nás ve škole. V naší kuchyňce se pod vedením paní učitelky Váňové Šídově děly věci! V dopoledních hodinách tam totiž žáci zažili opravdovou degustaci! V nabídce byly nejenom zdravé nápoje, ale také pomazánky, které připravily žákyně 9. tříd. Ochutnávku absolvovali i místostarostka Petra Houšková a náměstek hejtmana Libereckého kraje Přemysl Sobotka. V odpoledních hodinách v kuchyňce zavládlo Informační centrum mládeže našeho města, které připravilo pro příchozí několik zdravých receptů. Ty si návštěvníci uvařili, ochutnali, případně odnesli domů na večeři. Za fotografie děkujeme tiskové mluvčí Města Turnova Anně Šupíkové.