AKTUALITY

Prázdninový čtvrtek ve školní družině

Kateřina Kerdová | 28.10.2017 | Školní družina

AKTUALIZACE:

A JE TU VYHLÁŠENÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE!
O podzimních prázdninách jsme se školní družinou navštívili Dům přírody v Dolánkách. Probíhá zde výstava Chlupaté království, kde je hmyz focen pod elektronovým mikroskopem. Zúčastnili jsme se výtvarné soutěže, kde děti měly za úkol nakreslit nějaký hmyz. Výherci získávají volnou rodinnou vstupenku do Domu přírody a dáreček v podobě pastelek a zápisníku. Jejich obrázek bude v Domě přírody vystaven. Výherci si pro výhru mohou přijít kdykoliv během otevírací doby tzn: všední den mezi 13:00 – 16:00, o víkendu 10:00 – 16:00. Výhercům moc gratulujeme.
Výherci jsou: Tomáš Konopka, 2.B (Klíště), Michaela Felgrová, 2.A (Beruška), Linda Rytířová, 3.A (Mandelinka)

Družina o podzimních prázdninách fungovala – a ulehčila tak rozhodování rodičů, kam s malými žáčky ve volných dnech…ve čtvrtek místo plánované Malé Skály (počasí nebylo plánům nakloněno) jeli žáci vlakem do Dolánek, navštívili Dům přírody. Děti vyplňovaly pracovní listy a pak kreslily obrázek hmyzu do soutěže. Po cestě zpátky do školy strávili žáci ještě chvíle zábavy na novém hřišti u hlavní budovy naší školy! Skvělý den!