AKTUALITY

Jarňáky v družině – den druhý…

Kateřina Kerdová | 27.2.2018 | Školní družina

Na druhý den naší prázdninové družiny jsme se moc těšili, protože jsme měli v plánu navštívit Ekocenrum Sedmihorky. Takže nás nemohl odradit ani veliký mráz. Do Sedmihorek jsme jeli vlakem a to je pro nás také veliký zážitek. Náš program se týkal oveček. Nejdříve jsme se seznámili se zvířaty, nakrmili je, pohladili a podrbali. Potom jsme se vydali do klubovny, kde jsme dostali teplý čaj a nasvačili jsme se. S plným bříškem jsme se pak dozvěděli něco o tom, jak se zpracovává vlna a mohli jsme si to také vyzkoušet. Naučili jsme se plstění ovčí vlny, několik jehel jsme bohužel zlámali, ale nakonec jsme vše zvládli a každý jsme si odnesli domů krásný výrobek. Děkujeme Ekocentru Sedmihorky za umožnění tohoto krásného programu a zejména Vítovi Preislerovi, který se o nás dnes tak hezky staral. Budeme se těšit zase někdy na viděnou.