AKTUALITY

Matematický klokan

Regina Suchardová | 22.3.2018 | 1. stupeň, 2. stupeň, Matematika

V pátek 16. 3. 2018 se nejlepší počtáři naší školy zúčastnili soutěže Matematický klokan. Žáci druhého stupně řešili celkem 24 úloh v kategorii Benjamin a Kadet. Nejlepších výsledků dosáhl v kategorii 6. a 7. tříd František Hejduk ze 7. C s celkovým počtem 86 bodů. Za Kategorii 8. a 9. ročníků obsadila první místo Kozáková Aneta z 9. A se 47 body.

Matematický klokan na 1. stupni
Matematického klokana se zúčastnili i naši mladší žáci.
Nejlépe si vedli:
v kategorii Cvrček (2. a 3. třída): Jan Mikolášek, Linda Houšková a Linda Rytířová (všichni 3A)
v kategorii Klokánek (4. a 5. třída): Jaroslav Levycka (4A), Angelina Khymchuk (4A), Ondřej Vraňan (4B)
Soutěžícím děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme.