AKTUALITY

Škola v květnu oslaví 110 let!

Jana Pekařová | 1.5.2018 | Nezařazené

Velká týdenní oslava se chystá v týdnu od 21. do 26. května 2018 u nás ve škole! Budeme totiž společně slavit již 110 let od vzniku školy!

“Pro naše žáky, absolventy, pedagogy i veřejnost jsme v tomto týdnu připravili řadu zajímavých akcí, které připomenou nejenom historii naší školy, ale také ukáží, jak se nám daří  ve škole v současné době,” zve ředitel školy Michal Loukota.

A na co se můžete těšit? V pondělí 21. května zhlédnete v Městském divadle v Turnově představení o historii školy (Jaké to bylo?), a to zpracované zábavnou a velmi překvapivou formou s překvapením v závěru. Ve středu odpoledne potom proběhnou týmové soutěže pro organizace i firmy. Ve čtvrtek jste zváni na přednášku Mgr. Davida Marka o historii školy a v sobotu po celý den čeká návštěvníky Škola hrou – soutěže, prohlídky školy, otevřená věž, fotobudka, výstava. Také již nyní probíhá fotografická soutěž.

Pokud chcete získat více informací o jednotlivých akcích pořádaných v rámci oslav, sledujte stránky školy a zároveň profil školy na sociální síti Facebook. Těšíme se na každého návštěvníka!