AKTUALITY

Škola hrou otevřela dveře veřejnosti…

Jana Pekařová | 28.5.2018 | Oslavy 110 let

Na 700 příchozích, spousta soutěží, zábavy, občerstvení, poutavé výstavy a upomínkové předměty – takové bylo zakončení oslav 110 let školy v sobotu 26. května. Setkali se u nás lidé napříč generacemi, zavzpomínali na svá mladá léta a ti současní zase hrdě ukazovali svoji školu.

Přes poledne soutěžili lidé v deseti disciplínách, kdy za jejich splnění mohli hlasovat pro některou třídu. A jak hlasování dopadlo? Na koupaliště v Maškově zahradě se místo školy podívají 3. A a 8. A, dobroty na školním výletě koupí třídní učitelky 2. A a 5. A , z 2. stupně potom 6. B a 7. C. Gratulujeme!

Lidé se také měli možnost nechat vytofit ve fotobudce firmy Fotofox, občerstvit na rautu ve školní jídelně, vyzkoušet si krasopis, první pomoc v našem školním lazaretu či třeba zkusit uháčkovat něco pěkného. Každý si přišel na své.

V odpoledních hodinách se potom na půdě školy setkali bývalí zaměstnanci se současnými, jaké bylo překvapení, když na toto setkání přijel i bývalý žák naší školy zpěvák a skladatel Michal Hrůza a pro všechny zahrál:

Děkujeme všem příchozím, ale také všem sponzorům, kteří naši akci podpořili!

  • RTW Trans
  • Schools United
  • AKFK – Advokátní kancelář Fojt – Kocour
  • Partners Market
  • Pekárna Mikula
  • Ovoce a zelenina Batlička
  • Tiskárna Apromotion
  • Pivovar Rohozec
  • Agroben
  • Krejcarovo řeznictví

Poděkování patří také Turnovsku v akci za mediální propagaci.