Aktuality

Výlet 7. A

27. června 2018 | Petra Jágrová |

Naše výprava se začala 21. 6. v dopoledních hodinách. Hned na začátku nás čekalo příjemné setkání s naší bývalou (a zároveň budoucí) tělocvikářkou Růženkou. Vlakem jsme se dopravili do Jičína a ubytovali se v prostorách K-klubu. Po krátkém obědě jsme vyrazili Valdštejnskou lodžii, a následně jsme doslova vyšplhali na Zebín, odkud byl krásný výhled do kraje. Na Čeřovku jsme se už ale nedostali. Déšť nás přinutil změnit plány a my se museli vrátit nejkratší cestou zpět do Jičína. Naštěstí se počasí umoudřilo, a my se tedy mohli vydat vyzkoušet nové koupaliště Kníže. Silný vítr odsud vyhnal všechny návštěvníky, takže jsme měli koupaliště celé pouze pro sebe. Večer nám zpestřil koncert „káčkové“ skupiny BrnKačka.

Na pátek jsme si naplánovali, a také uskutečnili výlet do Prachovských skal. Nádherné skály, vyhlídky, neoblíbené schody vzhůru, bloudění,…, sice byla trochu zima, ale nepršelo. Déšť nás zastihl až na cestě zpátky, když už jsme seděli ve vlaku.

Výlet se nám podařil, a to i díky našemu obětavému tatínkovi – panu Křečkovi, který nám veškerou bagáž vezl do Jičína, a pak zase zpátky domů.