Aktuality

Výlety 8. A

29. června 2018 | Jana Knížová |

Poslední dny školního roku tradičně patří relaxaci, exkurzím a výletům. Naše třída je zahájila v pondělí 18. června návštěvou koupaliště v Maškovce, kde jsme si „vybrali“ výhru za 1. místo v akci Škola hrou. Počasí bylo slunečné, voda osvěžující, užili jsme si plavání i jízdu na skluzavce a tobogánu. Ti, kterým byla po koupeli „trochu“ zima, se zahřáli fotbálkem na zdejším hřišti. Ve sportování jsme pokračovali i v pátek, kdy jsme vyrazili do gymnastické haly v Liberci. Cvičení v hale nemělo chybu – přemety, kotouly, salta, trampolíny, lezecká stěna…Litovali jsme, že máme rezervovanou jen jednu hodinu. Část třídy zvolila místo sportu intelektuální relaxaci – exkurzi v Krajské vědecké knihovně v Liberci. I tato skupina byla exkurzí nadšená. Příští rok určitě obě akce zopakujeme. Ve středu jsme sportování završili návštěvou turnovské loděnice a projížďkou na raftech a kánoích. Odvážnější jedinci vyzkoušeli i kajak.