Martin na bílém koni přijel do Turnova

Jana Pekařová | 12.11.2018 | 1. stupeň

Sníh nikde…??? Alespoň Martin přijel – a opravdu na bílém koni – v pátek 9. listopadu do Turnova II. Naše škola v Alešově ulici připravila již popáté tradiční akci pro veřejnost.

I v letošním roce kromě svatého Martina na bílém koni zazněly písně spojené s tímto svátkem. Ty si pro příchozí připravil sbor 1. a 2. stupně naší školy pod vedením Venduly Bičíkové. Zároveň mezi diváky přišly postavy, které se objevují mezi svatým Martinem a Štědrým dnem – nechyběli tak Mikuláš, Barbora či Josef s Marií.

Akce se vydařila! Děkujeme všem příchozím a také velké díky patří Městu Turnov za poskytnutí osvětlení a ozvučení a Pekárně Mikula za vynikající svatomartinské rohlíčky. Za možnost uspořádat tuto akci díky elektrice děkujeme ještě panu Miroslavu Reichlovi a TSC Turnov.

Těšíme se zase za rok!