AKTUALITY

Adventní Londýn stál za to!

Zuzana Havrdová | 11.12.2018 | 2. stupeň, Anglický jazyk

Návštěva kouzelného adventního Londýna je úspěšně za námi. Bylo toho opravdu hodně, ale pojďte se s námi podívat na místa, která jsme pro vás stačili zdokumentovat. Londýn na nás působil jako město, kde to stále žije a je na co se dívat. Atmosféru Londýna nám navodily filmy již při cestě autobusem. Zhlédli jsme Harryho Pottera a medvídka Paddingtona.

Viděli jsme nejznámější historické i moderní stavby, projeli se všemi možnými dopravními prostředky, poznali pravou anglickou atmosféru v domácím prostředí, kde jsme si procvičili i umění anglické konverzace. Když bude příležitost, rádi se tam opět podíváme a navštívíme znovu London Eye, Tower Bridge, Tower of London, Buckingham Palace a Natural History Museum…