AKTUALITY

Družina 1.B a 3.B

Kateřina Kerdová | 11.12.2018 | Školní družina

Tady se můžete podívat, jak si družinu užívají děti z 1. B a část 3.B. Podzim byl krásný, ale rychle utekl. Hodně jsme hodně chodili ven, vyráběli z kaštanů, z listů, na nástěnku jsme dělali jablíčka pomocí otisku bublinkové folie, podíleli se na stromu republiky, nemohli chybět ani draci. O Halloweenu jsme vyrobili duchy ze záclon a tekutého škrobu a pak jsme s nimi strašili ostatní družiny. Na zimu jsme např. vyráběli koně pro sv. Martina, učili se stříhat vločky a vyzdobili jimi okna, pomocí kuliček jsme namalovali peklo jako pozadí pro čerty, sestavili si betlém, vyráběli ozdoby z korálků, udělali jsme nádherná přáníčka na akci Ježíškova vnoučata pro seniory do domovů důchodců. Baví nás pořád něco stavět z kostek a když jsme hodní, tak si uděláme i klouzačku. Teď se chystáme na Vánoce a vyrábíme dárečky, ale ty jsou zatím tajné:)