AKTUALITY

Daruj knížku, Ježíšku – Vánoce v klubu

Šárka Sedláčková | 21.12.2018 | Volnočasový klub

I letošní oslava Vánoc v klubu se nesla ve sváteční atmosféře se zapálenými svíčkami na adventním věnci. Žáci 4.B a 5. tříd si věštili budoucnost skrytou pod hrnečky a zjistili, co vědí o Vánocích a vánočních zvycích při AZ kvízu.
Třešničkou na dortu bylo rozbalování dárků, letos se jich sešlo opravdu spousta. Velké poděkování si zaslouží ti, kteří se zapojili do akce Daruj knížku, Ježíšku. Podařilo se nám tak získat na 3 desítky kvalitní četby pro naše žáky. Někteří si půjčili knížku už na vánoční prázdniny…
Další knihy a hry se podařilo koupit za peníze vydělané na vánočních trzích. Děkujeme nejen těm, kteří nás na stánek přišli podpořit, ale hlavně těm, kteří krásné výrobky vyráběli, balili a prodávali…