AKTUALITY

Noc s Andersenem v našem podání

Šárka Cymbálová | 1.4.2019 | Český jazyk, Školní družina

Jaká byla letošní Noc s Andersenem?

POSTŘEHY Z ALEŠOVKY

V pátek 29. března 2019 se naše družiny a družinový klub zúčastnily oblíbené akce Noc s Andersenem. Letos se konal již 19. ročník. Náš zážitky nabitý program byl zahájen slavnostním průvodem masek, který putoval od Knihovny Antonína Marka do Skálovy ulice, kde jsme společně zasadili strom Pohádkovník. Následně jsme pokračovali v naší cestě za dobrodružstvím i na náměstí Českého ráje, kde na nás čekal program v podobě divadla Kufr, zhlédli jsme vystoupení mažoretek, ale i Rytířů Turnovského meče, kteří si pro nás připravili ohnivou show. Největší dobrodružství si ale pro nás připravily paní vychovatelky, které nám uspořádaly pyžamovou párty a strašidelnou stezku odvahy. Vše jsme zakončili zavrtáni v našich spacáčcích, kdy nám paní vychovatelky s baterkami četly dlouho do noci pohádky, díky kterým jsme se mohli přenést do říše pohádek.

POSTŘEHY ZE SKÁLOVKY ONLINE

Máme se báječně, užili jsme si průvod, ohňovou šou na náměstí, báječnou pizzu, čtenářskou dílnu a teď i stezku odvahy… Za rok se těšíme zas!