AKTUALITY

Jarní výlet do Paříže

Zuzana Loudová | 8.4.2019 | Zájezdy

Ve středu 3. dubna odpoledne jsme vyrazili za poznáním do daleké Francie. Čtvrtek patřil návštěvě památek v Paříži. Vystoupali jsme na Eiffelovu věž a prohlédli si Paříž. Počasí nám přálo, bylo slunečno a měli jsme opravdu překrásný výhled. Poté jsme se vydali procházkou po Paříži. Viděli jsme Invalidovnu, Louvre, katedrálu Notre Dame i Latinskou čtvrť. Rozkvetlá Paříž nám učarovala. Večer jsme se přesunuli na hotel, kde jsme přenocovali. Hned ráno jsme vyrazili do nedalekého Disneylandu, na který jsme se moc těšili. Přivítal nás opět nádherný slunečný den a my jsme si až do večerních hodin užívali atrakcí. Večer jsme unavení a plní zážitků nasedli do autobusu a vydali se na cestu domů. Výlet se nám vydařil a moc jsme si to užili.