AKTUALITY

Turnovský Kos a vynikající výsledky našich žáků!

Anna Cimbálová | 21.4.2019 | Hudební výchova, Soutěže

Máme vítězky dvou kategorií Turnovského Kosa 2019!!! Letošního ročníku pěvecké soutěže Turnovský Kos se zúčastnilo celkem jedenáct žáků naší školy a někteří se blýskli vynikajícím umístěním!

Soutěžilo se v pěti věkových kategoriích a nejlepší zpěváci školních kategorií postoupili do celostátního kola soutěže Karlovarský Skřivánek, které proběhne na jaře příštího roku.

V 2. kategorii (1.třída – 9 let) byla nejlepší zpěvačkou vyhodnocena Tereza Uxová z 1.B, která zároveň postoupila do celostátního kola v Karlových Varech. Na stupně vítězů ji doprovodila její spolužačka Sofie Kestnerová, která obsadila krásné 3. místo.

Ve 3. kategorii (9- 11 let) se v opravdu silné konkurenci prosadila vynikající Michaela Cidlinská ze 4.A, která si 1. místem rovněž zajistila postup do celostátního kola soutěže. Na 2. místě skončila skvělá Erika Tereza Válková ze 4.B.

Všem účastníkům děkujeme za vynikající reprezentaci školy a oceněným žákům blahopřejeme!