AKTUALITY

Lumpík v družině

Kateřina Kerdová | 26.4.2019 | Školní družina

Je nám ctí, že se naše družina účastní projektu – Lumpíkovo cestování napříč ČR. Lumpík je plyšový medvěd, který cestuje z Ostravy po družinách. Z původního nevinného projektu se stala celorepubliková akce s cílem zapsání do České knihy rekordů. Tady se můžete podívat, jak si to Lumpík u nás užil:
Lumpík dorazil poštou z Poděbrad na Jičínsko a odsud se vezl autem za dětmi do Turnova. Po cestě se kochal krásami Českého ráje, kde ho hlavně zaujal hrad Trosky, zámek Hrubá Skála nebo Hrubý Rohozec.V Turnově se Lumpík vydal na prohlídku města, podíval se na náměstí Českého ráje a protože byl po cestě unavený, stavil se občerstvit v kavárně Panorama, kde dostal vlastní lumpíkovské kafe a dortík. Děkujeme:) Pak už mířil do školní družiny v Alešově ulici. Děti se na Lumpíka těšily, daly mu oběd, vyrobily mu autíčko, ukázaly mu svá oblíbená místa a pořádně si to s ním užily. Od nás zamířil Lumpík do Jánských lázní, kam ho odvezla hodná paní vychovatelka Mizerová a předala ho vychovatelce ze Svobody nad Úpou. Děkujeme za možnost být součástí tohoto krásného projektu:)
Celý projekt můžete sledovat NA TĚCHTO STRÁNKÁCH.