AKTUALITY

Poslední týden ve škole pro 6. C

Dana Bjačková | 3.7.2019 | 6. C

Žáci třídy 6. C strávili poslední týden ve škole nejen vybíráním učebnic, převzetím nových učebnic do 7. ročníku, uklízením třídy či jinými nepopulárními činnostmi, ale také se před prázdninami bavili sportem a turistikou.

V úterý navštívili Loděnice v Turnově a pod vedením p. Jarolímka a jeho asistentky si vyzkoušeli vodní sporty – jízdu na raftech, kánoích, kajacích a paddleboardech. Ani hodina a půl jim nestačila na dostatečné vyřádění a neodradily je ani pády do vody. Dostat je zpátky do školy byl téměř nadlidský úkol.

Ve středu šesťáci vyrazili na školní výlet do Klokočí, sice byl ohlášený nejteplejší červnový den, ale žáci statečně došli do cíle. Bazén byla jediná možná volba. Navečer ještě hrstka odvážných navštívila hrad Rotštejn a pak si nakonec všichni zahráli fotbal s domorodými obyvateli.

03