AKTUALITY

Psi ve školní družině

Kateřina Kerdová | 14.7.2019 | Školní družina

Ve školní družině jsme letošní jaro měli ve znamení zvířátek. Kromě motýlů a šneků nás navštívili psí kamarádi Destiny a Gassy, kteří nám pod vedením svých páníčků pana Mikoláška a paní Czibulkové předvedli, co všechno umí. Kromě klasických povelů a skoků přes překážky, kdy doslova „létali vzduchem“ nás nejvíce zaujalo vypátrání pachatele a jeho zadržení. Při tom se nám tajil dech. Ale pejsi jsou perfektně vycvičení, takže jsme se jich nemuseli bát a na konci jsme si je mohli pohladit a pořádně pomazlit. Děkujeme pejskům a jejich paníčkům za velice příjemnou návštěvu a poučení.
Pokud máte někdo zajímavou práci nebo koníčka, o kterých byste dětem rádi něco pověděli nebo o někom takovém víte, neváhejte mne kontaktovat na e-mail: katerina.kerdova@zsskalova.cz a na příští školní rok s vámi ráda něco vymyslím.